Злочинець
Злочинність стала більш примітивною, але масовою

В Україні протягом останніх 6 місяців кількість тяжких злочинів зросла на чверть. Але до столиці  їдуть злочинці з усіх регіонів. Саме тому найнебезпечнішим містом вважають Київ, передає Новое время.

За 2016 рік тут зареєстровано 55,1 тис. злочинів. Київ приваблює злочинців: тут більше грошей, багатих людей і багатих квартир, більше машин.

Порівняно із минулим роком, кількість вуличних грабежів зросла на 60%, на 13-15% –викрадень, у два рази побільшало крадіжок.

Харківська та Дніпропетровська області посідають друге та третє місце у рейтингу найбільш криміногенних регіонів країни.

Найнижчий рівень злочинності у західних областей (за винятком Львівської області –вона посідає 6 місце у рейтингу) та на півночі країни.

Правоохоронці повідомляють, що загалом почастішали випадки побиття, замаху на власність, крадіжки, грабежі. Вони наголошують, що злочинність не стала більш кваліфікованою – вона стала більш примітивною, але масовою.

Кількість особливо тяжких злочинів за перше півріччя 2016-го майже не змінилася порівняно з таким самим періодом 2015 р.

Побільшало також випадків обкрадання квартир та автівок, пограбувань і розбоїв, побиття та знущань над людьми.

Читайте: У киянина вкрали 2 млн гривень біля банку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ