yuriy-levchenko
Левченко також пригрозив кримінальною відповідальністю чиновникам КМДА, які шукають варіанти збудувати ще один ТРЦ на станції метро «Дорогожичі»

21 жовтня, виступаючи з трибуни Верховної Ради України, народний депутат Юрій Левченко заявив про відверту брехню, яку мер столиці Віталій Кличко поширює щодо нібито зупинення будівництва скандального ТРЦ на станції метро «Героїв Дніпра» та про підключення осель киян до опалення.

«Усе це відбувається через те, що київський міський голова, виконавча влада країни, більшість у цій Верховній Раді покривають Ріната Ахметова, який є не лише монополістом електрогенерації в Україні, а який, наприклад, у Києві є монополістом і в теплоенергетиці, є власником «Київенерго». Треба зробити все можливе, щоби терміново повернути до державної власності відповідні підприємства теплогенерації. Аби столиця не була залежна від одного приватного власника», – зазначив Левченко.

Нардеп також пригрозив кримінальною відповідальністю чиновникам КМДА, які вже вишукують варіанти збудувати ще один ТРЦ на станції метро «Дорогожичі».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ