Наразі «Київенерго» веде ремонтні роботи за рахунок аварійних запасів
Наразі «Київенерго» веде ремонтні роботи за рахунок аварійних запасів

ПАТ «Київенерго» зупинило закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій та ремонтів, а за кілька днів зупинить аварійні ремонти мереж через арешт його рахунків. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Арешт рахунків блокує господарську діяльність «Київенерго». Компанія зупинила закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів тепло- й електромереж, теплоджерел та електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми зі встановлення будинкових лічильників тепла», – йдеться в повідомленні.

«За кілька днів компанія буде змушена зупинити аварійні ремонти тепло- та електрообладнання. Через неможливість сплатити за телекомунікаційні послуги можуть бути відключені всі телефонні лінії компанії, зокрема, і контакт-центр 15-88», – наголосили у компанії.

23 червня з заблокованих рахунків «Київенерго» виконавча служба списала ще 21,3 мільйона. Таким чином з моменту арешту рахунків з усіх рахунків «Київенерго» списали 51,5 мільйона гривень.

«Списані кошти йдуть на погашення боргу 372 мільйонів гривень за штрафними санкціями НАК «Нафтогаз України» за вже оплачені газові борги 2013-2014 років», – йдеться в повідомленні.

Наразі «Київенерго» веде ремонтні роботи за рахунок аварійних запасів. Їх залишилось на кілька днів.

Як відомо, наразі рахунки 104 підприємств теплокомуненерго, зокрема «Київенерго», заблоковані через штрафні санкції НАК «Нафтогаз України».

Загальна сума нарахованих штрафів перевищує 10 мільярдів гривень (включаючи 1,5 мільярда гривень штрафних санкцій до «Київенерго»).

16 червня мер Києва Віталій Кличко звернувся до президента Петра Порошенка з проханням допомогти розв’язати проблему блокування рахунків «Київенерго», щоби не зірвати підготовку до опалювального сезону.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ