9 вересня біля головного офісу «Київміськбуду» пройшла акція протесту, у результаті якої сталися сутички із застосуванням димових шашок
9 вересня біля головного офісу «Київміськбуду» пройшла акція протесту і сутички із застосуванням димових шашок

«Київміськбуд» оголосив безстроковий страйк через сутички під офісом компанії, а також закликав правоохоронців покарати винних у безладах. Про це йдеться заяві оприлюдненій на сайті ХК.

«Ми оголошуємо безстроковий страйк, зупиняємо всі свої роботи до того моменту, поки нашим працівникам більше не треба буде боятися виходити на будівельний майданчик», – йдеться в заяві.

«Тепер наші інвестори – тисячі киян, які очікують власне житло – разом із нами вимагатимуть від вас нарешті перейти до рішучих дій та захистити чесний бізнес від рейдерів», – додали у компанії.

В заяві вказується, що рейдерська атака на будівельний майданчик ХК «Київміськбуд» «уже призвела до жертв серед будівельників, які не мають жодного відношення до амбіцій проплачених кимось тітушок».

«Ми закликаємо міністра внутрішніх справ, керівників поліції, народних депутатів і всіх небайдужих до майбутнього нашої держави, негайно втрутитися в цю ганебну ситуацію і покарати винних так, щоб «мода» на рейдерські захоплення повністю законних будівництв у нашій країні нарешті перестала приносити дивіденди тим, хто за це платить», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 9 вересня біля головного офісу «Київміськбуду» пройшла акція протесту, у результаті якої сталися сутички із застосуванням димових шашок.

За даними правоохоронців, внаслідок подій постраждав співробітник патрульної поліції, який намагався провести на робоче місце працівників «Київміськбуду». За його словами, патрульному надали медичну допомогу на місці.

Поліція затримала чотирьох підозрюваних у хуліганстві. Крім того, за словами начальника патрульної поліції, особи нападників на патрульного встановлені, їх розшукують.

Як відомо, скандал навколо «Київміськбуду» розгорівся ще у лютому через намір компанії звести 25-поверховий будинок у Святошинському провулку.

Мешканці виступили категорично проти забудови. За словами жителів, звести висотку хочуть на земельній ділянці раніше виділеній під будівництво дитячого садка. Для цього навіть змінили адресу на «вулицю Святошинську».

Водночас, «Київміськбуд» наголошує, що будівництво на Святошинській відбувається законно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ