На Пейзажній алеї планують кожні вихідні проводити ярмарок
На Пейзажній алеї планують кожні вихідні проводити ярмарок

Київську арт-зону відпочинку хочуть перетворити на ярмарок, відповідне розпорядження про проведення вернісажу-ярмарку на Пейзажній алеї КМДА випустила ще 29 травня 2015. Вернісаж-ярмарок на Пейзажній алеї передбачає торгівлю предметами мистецтва, в тому числі декоративно-прикладного, в усі вихідні та святкові дні з 10 до 20 годин протягом найближчих півтора років – повідомляє Cultprostir.

Активістка Юлія Нікітіна так прокоментувала рішення адміністрації столиці: «Це означає, що там у нас будуть магнітики, матрьошки, футболки «ПТН ПНХ» та інший прибутковий асортимент Андріївського Узвозу​​. Систематична масова торгівля на Пейзажці, яку узаконює розпорядження № 518, знищить її як парк, перетворивши її в заповнений МАФами клон Андріївського узвозу, на якому, зауважу, київська влада не можуть навести порядок досі, незважаючи на масу гучних заяв з цього приводу».

«Пейзажна алея – ландшафтний парк, за збереження якого городяни відчайдушно борються останні 8 років. Активісти відбилися від споруди МІДівського будинку, меценати БФ «Ландшафтна ініціатива» та проекту Kiev Fashion Park вклали і продовжують вкладати масу особистих грошей у те, щоб Пейзажна алея була місцем для комфортного відпочинку. А КМДА в особі Максима Кузьменка та апарату київського голови вирішили наплювати на потреби киян і влаштувати там сумнівний базар – бо це принесе зацікавленим особам гроші. Ми не дамо цього зробити ні за яких умов, а якщо КМДА нас знову не почує, затяжна війна залишить за собою тільки чисту Пейзажку і політичні трупи «зацікавлених осіб», – зазначила Юлія Нікітіна.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ