На фейсбук-сторінці Українська спільнота з хокею між батьками юних хокеїстів розгорілися неабиякі баталії через міжнародний турнір «Minsk Cup Autumn-2016». Перепалка відбулася через звернення нардепа Юрія Левченка до Міністерства молоді і спорту України, яке заборонило столичним хокеїстам ХК «Київ» брати участь у турнірі, який наразі проходить у Мінську.

Хокейний клуб «Київ» є відділенням хокею Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Школа спорту», що є комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради. Заборона міністерства була обумовлена  тим, що в змаганнях бере участь команда ХК «Пионер» із Сімферополя, яка представляє Російську Федерацію. Варто зауважити, що до міжнародних турнірів на території Євросоюзу команди з Криму не допускають. Україна має направити Білорусі ноту протесту у зв’язку з участю кримської команди у мінському турнірі.

Попри очевидність того, що спортивні матчі з командами із тимчасово окупованих територій, які представляють державу-агресора, не проводять, деякі батьки юних хокеїстів висловлюють невдоволення.

5-1

5-2

5-3

5-4

Шкода, що в час, коли батьки одних дітей гинуть на Сході, захищаючи Україну, інші її паплюжать.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ