Крим
У столичному метрополітені дають безкоштовні путівки в окупований Крим

Працівників київського метрополітену відправляють на відпочинок в окупований Крим. Путівки начебто видають безкоштовно. Про це пише Gazeta.ua з посиланням на користувачку мережі Фейсбук Олену Юрчину.

Киянка розповідає, що її чоловік є працівником підземки. Начебто йому запропонували у профспілці поїхати відпочивати на окупований півострів.
За словами жінки, оплатити треба лише переїзд і взяти гроші на власні потреби. Проживання забезпечують безкоштовно.

Жінка зазначила, що раніше пропонували путівки в Немирів, Трускавець, Моршин, для дітей – в Болгарію.

«Сьогодні прийшов злий. Зайшов до профспілки, а там йому одразу: «Не хочеш в Крим по путівці з’їздити. На два тижні. Безкоштовно. Оплачуєш тільки дорогу та особисті потреби. Проживання-харчування – безкоштовно». Як це? Що це? Він поставив ті ж запитання. Відповіли, що метрополітен уклав договір. На п’ять років. Члени профспілки київського метрополітену можуть безкоштовно користуватися цими послугами. Ненормально якось, на мій погляд», – пише Олена.

Водночас у прес-службі метрополітену про цю ситуацію не знають.

«Профспілка, до якої належать працівники метро, – це незалежна організація. В цьому потрібно розбиратись», – зазначили у прес-службі.

Як відомо, наприкінці лютого – початку березня 2014 року російські війська без розпізнавальних знаків окуповували Кримський півострів. 16 березня 2014 року на території Криму пройшов псевдореферендум про статус півострова. За його результатами Росія включила Крим до свого складу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ