kly-chko

Через безхребетність і недолугість столичної влади столичний комунальний хокейний клуб ХК «Київ» візьме участь у турнірі разом з окупантами і сепаратистами. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив позафракційний нардеп Юрій Левченко.

З 2 по 4 листопада 2016 у Мінську проходитиме міжнародний хокейний турнір «Minsk Cup Autumn-2016». У турнірі планує взяти участь команда з України ХК «Київ». Серед учасників турніру значиться й команда ХК «Пионер» (м. Сімферополь). Ще минулого тижня на сайті організаторів турніру значилося, що команда ХК «Пионер» представляє Російську Федерацію. На думку Левченка, хоча через скарги організатори прибрали з сайту «РФ», по-суті це нічого не змінює.

sklad-uchasny-kiv-turniru

«ХК «Київ» є відділенням хокею Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Школа спорту», яка є комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держадміністрації). Тож направив депутатські звернення міністру молоді та спорту України та міністру закордонних справ України з проханням провести роз’яснювальну роботу з мером столиці та пояснити Віталію Кличку, що під час окупації Криму українські спортсмени мають бойкотувати будь-які турніри та змагання, де виступають спортсмени з Криму, які офіційно заявляють, що вони – з РФ», – зазначив нардеп.

Він також зауважив: дивно, що сам Віталій Кличко не розуміє настільки очевидних речей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ