67082
Хресний хід Київського патріархату не пересікатиметься з ходою УПЦ МП

Українська православна церква Київського патріархату 28 липня проведе богослужіння і хресний хід з нагоди річниці Хрещення Київської Русі. Про це повідомив прес-секретар Київської патріархії архієпископ Євстратій (Зоря), пише Інтерфакс-Україна.

«28 липня, о 9.00 ранку у Володимирському соборі розпочнеться Божественна Літургія. Будуть молитви за Україну, за українську церкву, за мир, перемогу. Після завершення божественної літургії, приблизно це 11-11.20, від Володимирського соборупочне рухатись традиційний хресний хід», – повідомив Зоря.

Архієпископ також зазначив, що напередодні, 27 липня, о 17.00 годині у Володимирському соборі розпочнеться всеношна служба.

«7 липня ввечері о 5 годині у Володимирському соборі почнеться (служба, – ред.) з нагоди свята. Очолить всенічне богослужіння Святійший патріарх Філарет», – розповів він.

Зоря озвучив маршрут руху ходи – її учасники пройдуть бульваром Шевченка, по Володимирській вулиці, через Софіївську та Михайлівську площі, по вулиці Трьохсвятительській до пам’ятника Святому Рівноапостольному князю Володимиру, де відбудеться молебень. Всі богослужіння і хресний хід очолить патріарх Філарет.

«Ні в часі, ні в просторі наші заходи не збігаються з тими заходами, які організував і проводить Московський патріархат в Україні», – підкреслив Зоря.

Всеукраїнський хресний хід, організований УПЦ МП, стартував 9 липня з Почаївської лаври в Тернопільській області. Під час подорожі учасники ходи відвідають святині Кременця, Шепетівки, Житомира та інших місць.

3 липня стартував хресний хід зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині. 27 липня учасники ходи прибудуть до Києва, де зустрінуться з учасниками Хресного ходу з Почаївської лаври. Хода завершиться перед святкуванням Дня хрещення Київської Русі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за даними волонтерів міжнародної спільноти InformNapalm, у хресному ході УПЦ Московського патріархату на Київ можуть взяти участь російські терористи, які воювали на Донбасі. 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ