«Жовтень»
Кінотеатр «Жовтень»

У неділю, 18 жовтня, в день відкриття київського кінотеатру «Жовтень», відбудеться допрем’єрний показ фільму «Юність» режисера Паоло Соррентіно – автора стрічки «Велика краса», яка удостоїлася «Оскара» як найкращий фільм іноземною мовою. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на «Артхаус Трафік».

Стрічка з конкурсної програми Каннського кінофестивалю стане першим вечірнім сеансом у «Жовтні» після його масштабної реконструкції. Соррентіно знову повертається до теми європейської цивілізації. Цього разу дія фільму відбувається на розкішному курорті в Швейцарії.

Фред – уславлений композитор і диригент, який нудьгує на пенсії. Мік, оскароносний режисер, щосили працює над новим сценарієм «фільму-одкровення», але справа не надто просувається. Фред і Мік вже півстоліття дружать, сміються над собою і дивуються красі і несправедливості цього світу.

Прем’єра «Юності» пройшла на 68-му Каннському кінофестивалі, де фільм був представлений у конкурсній програмі і претендував на отримання «Золотої пальмової гілки». Головну роль у стрічці виконав володар двох премій «Оскар» і трьох «Золотих глобусів» сер Майкл Кейн.

«Юність» також буде показана в кінотеатрі «Жовтень» на серії допрем’єрних показів, які пройдуть перед виходом картини в широкий прокат 29 жовтня.

Читайте: Головну нагороду Венеційського кінофестивалю отримала венесуельська стрічка

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ