У Києві запустять 3G-зв'язок
У Києві запустять 3G-зв’язок

Після технічного тестування в Києві та Київській області, яке проходило з 14 травня, компанія «Київстар» починає надання послуг в 3G-мережі. З 16 червня компанія запустить 3G в комерційну експлуатацію в Києві, а також у деяких містах Київської області, повідомляє пресс-служба компанії.

«Ми довго анонсували швидкий запуск 3G в Києві і нарешті називаємо точну дату. Це важливий історичний момент для України і наших 26 мільйонів абонентів, адже слідом за першими містами ми відкриємо й інші регіони», – зазначив президент «Київстар» Петро Чернишов. За його словами, комерційний запуск – це можливість для всіх охочих скористатися швидкісним мобільним інтернетом за розумні гроші. Клієнтам вже запропонували доступні тарифи на великі обсяги даних.

До дня комерційного старту в Києві та Київській області 3G-мережа працюватиме в поточному режимі – з допуском деяких абонентів. Після запуску послуги мобільний інтернет тарифікуватиметься згідно з умовами тарифних планів клієнтів – як в мережі 2G, так і 3G.

Клієнти, які бажають користуватися мобільним інтернетом на максимальній швидкості, можливій у мережі 3G, можуть обрати один з нових тарифних планів або підключити інтернет-пакет від 50 до 3000 мегабайт. Абонентам «Київстар» змінювати SIM-карту не потрібно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ