Черновецький
Черновецький передав бізнес своєму синові Степану

Одіозний екс-мер Києва ухвалив остаточне рішення виїхати до Грузії, а всі свої активи передати сину, якого назвав «надійною опорою». Про це Леонід Черновецький написав на своїй сторінці у Facebook.

«Я передаю управління бізнесом, який вів раніше, своєму синові – Степану Черновецькому», – написав колишній столичний голова. За словами «космонавта», він цілком задоволений тим, чого зміг досягти за своє життя. «До 64-років повністю реалізував себе – створив один з найбільших банків України – «Правекс», тричі обирався народним депутатом України і двічі мером Києва! Залишок життя хочу провести в Грузії – країні, яку люблю всім серцем і схиляюся перед її народом», – написав Черновецький.

«Дякую Богові за те, що він дав мені таку надійну опору! Я присвячую себе повністю благодійності та політичній діяльності!» – резюмував екстравагантний екс-мер української столиці.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, «Льоня-космос» хоче «ощасливити» і грузинів. Колишній мер Києва, який з 2011 року проживає в Грузії та створив політичну партію «Щаслива Грузія», має намір взяти участь в майбутніх парламентських виборах, які пройдуть наступного року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ