Деканоідзе до суду не прйшла
Деканоідзе викликали до суду на 2 вересня

Львів’янин Святослав Літинський подав позов до суду на керівника Національної поліції Хатію Деканоідзе через порушення нею мовного законодавства. Про це Святослав написав на своїй сторінці у Facebook.

«Вчора був суд на вимогу про притягнення до дисциплінарної відповідальності Хатії Деканоідзе за порушення ст.10 Конституції України. Від МВС України ніхто не прийшов, суд відклали на 2 вересня на 11:30. Викликали Хатію. Хатіє, ви в Україні вже близько трьох років, може пора вже», – пише він в соцмережі.

Нагадаємо, у восени 2015-го року суд задовольнив позов львівського активіста до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Тоді через законність вимог і порушення мовного законодавства суд зобов’язав Міністерство внутрішніх справ України перекладати всі виступи Арсена Авакова державною мовою.

Як відомо, старший викладач кафедри програмування Львівського університету Святослав Літинський уже кілька років послідовно бореться через суди за права україномовних споживачів товарів та послуг. Йому вдалося виграти позови проти виробника пральних машин Samsung, «ПриватБанку» і «Пузатої Хати». Він також став першим українцем, який через суд домігся видачі паспорта громадянина України без російськомовного дубляжу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ