Pokemom GО
Pokemon GО за тиждень стала однією з найпопулярніших ігор у світі

В Україні вже з’явилися перші «жертви» гри для смартфонів Pokemon Go. Патрульна поліція Львова оштрафувала хлопця, який зупинився на перехресті на Підзамче, аби піймати покемона.  Про це повідомила речниця Патрульної поліції Львова Катерина Рибій, пише ZAXID.NET.

У водія не було документів. Полісменам він сказав, що грає в Pokemon Go і хотів піймати покемона,  розповіла Рибій.

Технічний паспорт на машину показала дружина затриманого, якій чоловік подзвонив скайпом. Після цього хлопець у супроводі поліції поїхав додому, де особисто показав документи. Патрульні оштрафували водія на 255 гривень за зупинку на перехресті.

Нагадаємо, 6 липня компанія Niantic офіційно запустила гру Pokemon GO. За тиждень додаток став одним з найпопулярніших у світі – щоденна кількість його користувачів перевищила кількість користувачів Twitter. А за даними Google, Pokemon GO шукають в Інтернеті частіше, ніж порно.

В Україні гра ще офіційно не стартувала, але завантажити її можна, якщо змінити країну прив’язки Apple ID на ту, в якій гра вже запущена офіційно.

Як повідомляв Інформаційний акцент, в РФ можуть заборонити популярну гру для смартфонів Pokemon GO, адже російські комуністи побачили в ній шпигунство США та загрозу тероризму.

На сайті Президента України також зареєстрували петицію із закликом запобігти виходу в країні гри Pokemon GO. Автор петиції вважає, що мобільний додаток призведе до повної деградації школярів і студентів, викличе колосальну залежність, схожу на наркотичну».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ