Руслан Кошулинський та Андрій Садовий
За результатами підрахунку 98% протоколів, у Львові перемагає Садовий

У Львові за результатами опрацювання 98% протоколів у другому турі виборів міського голови перемагає чинний мер Андрій Садовий. Про це повідомив голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький у Facebook.

За попередніми результатами, за чинного мера Андрія Садового проголосували 138 246 виборців (61,1%), за Руслана Кошулинського – 83 565 виборців (36,9%). 2% бюлетенів визнано недійсними. Явка у другому турі виборів у Львові склала 39%. Остаточні результати другого туру міська виборча комісія планує оприлюднити ввечері у понеділок, 16 листопада.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у другому турі виборів міського голови Києва перемагає чинний мер, кандидат від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віталій Кличко. За результатами підрахунку Київською територіальною виборчою комісією близько 90% протоколів, за Кличка проголосували 65,5% виборців, а за його опонента, депутата парламенту Борислава Березу – майже 32,8%.

За підрахунками Центральної виборчої комісії, у повторному голосуванні на виборах міських голів 15 листопада взяли участь 34,08% виборців. Про це йдеться в повідомленні ЦВК. Найактивніше виборці здійснювали волевиявлення в Тернопільській області – 55,67% – це єдина область, де проголосувала більш як половина виборців. Друге місце у Чернігівської області – 46,45%, третє у Волинської – 43,39%. Найнижчу явку зафіксовано на Херсонщині – 20,52%. Явка на виборах мера в Києві становила 28,35% виборців.

Другий тур виборів мерів міст пройшов у 19 обласних центрах і 10 містах обласного значення. Зазначимо, 25 жовтня дільниці відвідали 46% виборців.

Читайте: Садовий з тріском програв дебати Кошулинському – громадськість Львова підтримала «свободівця»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ