Садовий
Попри конфлікт інтересів комунальне майно Львова віддали структурам, наближеним до мера Андрія Садового

Медіа-імперія мера Львова Андрія Садового отримала в оренду 267 метрів квадратних на пл. Галицькій, 15. Відповідну ухвалу ухвалили на сесії 14 липня депутати Львівської міськради, передає «Вголос».

Зокрема, ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс» надали в оренду на 5 років нежитлові приміщення на площі Галицькій, 15. Компанія належить дружині мера Катерині Кіт-Садовій.

Окрім того, на розгляд депутатів також винесли ухвалу «Про надання ГО «Львівський медіафорум» в оренду нежитлових приміщень на вул. Валовій, 2», площею 241,2 м. кв.

«Свободівець» Андріян Гутник наголосив, що засновниками цієї громадської організації є член команди Садового Остап Процик та заступник мера Андрій Москаленко: «Тут немає конфлікту інтересів міського голови? Люди, за що ви голосуєте? Вас скоро гнатимуть, як Януковича з країни. Схаменіться, перестаньте грабувати львів’ян!».

Для підтримки цієї ухвали забракло голосів. За документ проголосували лише 28 депутатів.

Водночас, в оренду ТзОВ «Професійна ліга» віддали 500 м. кв. будинку на вул. С.Наливайка, 5. Це підприємство видає газету «Львівська пошта», яку пов’язують із секретарем Львівської міськради Анатолієм Забарилом. Та останній зазначив, що у нього відсутній конфлікт інтересів, адже він на сьогодні вже не має відношення до газети «Львівська пошта» і товариства «Професійна ліга».

Також Львівській обласній громадській організації «Федерації Регбі Львівщини», яку очолює керівник фракції БПП у Львівській міськраді Петро Адамик, надали приміщення площею 86,9 кв.м. на вул. І.-В. Михальчука, 4 в оренду терміном на 2 роки. Петро Адамик у своє виправдання повідомив, що вже 11 років просить у міста приміщення для федерації реґбі, у якому планують створити музей реґбі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ