хабар
Правоохоронці затримали депутата Львівської обласної ради через вимагання хабара

Депутат Львівської обласної ради погорів на хабарі у шість тисяч гривень. Неправомірну вигоду він вимагав у свого підлеглого. Про це повідомила прес-служба Національної поліції України.

«Шість тисяч гривень неправомірної вигоди вимагав обранець, який також обіймає посаду керівника одного зі структурних підрозділів вишу, від підлеглого працівника. У разі одержання грошей посадовець пообіцяв не звільняти його із займаної посади. Для приховування корупційної діяльності кошти перераховувались на банківській рахунок, який зазначив депутат», – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Під час проведення обшуків за місцем проживання посадовця та його знайомого, який і є власником банківської картки, оперативники управління захисту економіки та слідчого управління Нацполіції вилучили речові докази.

pm350image001_5e23aДепутату повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ. Йому загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 10 років.

Андрій Прокопів
Андрій Прокопів

Затриманим виявився Андрій Прокопів – депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській обласній раді. З 1998 року працює на посаді доцента кафедри ботаніки і директора Ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка.

Також прізвище затриманого підтвердила керівник фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Інна Свистун. Вона запевнила, що хабарника буде виключено із фракції: «Так, ми підтверджуємо, що ця ситуація стосується депутата нашої фракції, викладача Львівського національного університету імені Івана Франка Андрія Прокопіва».

Окрім цього вона додала, що сам депутат запевнив, «що напише заяву на складання депутатського мандату».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ