smittya
Місцева влада звернеться до правоохоронних органів, аби зареєструвати заяву про злочин

На Житомирщині, у 150 метрах від автотраси міжнародного значення Київ –Ковель – Ягодин, три вантажівки здійснили несанкціонований викид сміття. У відходах люди знайшли медичні препарати, а також листівки і виписки походженням зі львівського регіону. Про це повідомив у Facebook депутат Житомирської облради Олександр Ніколайчук.

Сміття виявили жителі населених пунктів на межі Олевського та Лугинського районів.

«Гарна дорога міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин… І нас сповіщають, що нібито поблизу траси, на межі Олевського та Лугинського районів, були помічені гори сміття, що його залишили невідомі. Звісно, ми оперативно відреагували на звернення та з’їхали з автомагістралі… Друзі, реально не міг повірити. На відстані в якихось 150 метрів від дороги, посеред поля, висипали три вантажівки побутового сміття, основу якого складали відходи від медичних препаратів. Жахлива картинка та неймовірний сморід», – пише депутат.

За його словами, люди «натрапили на листівки і виписки з львівського регіону». «Люди розповідають, що в ніч на 23 жовтня бачили, як 3 вантажівки з’їжджали з дороги та поспіхом залишали район. Але ніхто й подумати не міг, що в 1 кілометрі від житлових будинків селища Білокоровичі хтось залишить тони сміття. І, повірте, знаючи бойовий дух місцевих жителів, може відбутися самосуд над тими моральними виродками, які привезли сміття. А тим часом ми звернемося до правоохоронних органів, аби зареєструвати заяву про злочин».

До слова, лише протягом жовтня несанкціонований викид відходів зафіксували ще в трьох районах області.

Так, увечері 2 жовтня автомобіль із львівськими номерами без жодних дозволів та попереджень висипав побутові відходи у Ружинському районі  – безпосередньо на проїжджу частину. Порушником виявилася львівська фірма «Танк Транс Україна», яка займається перевезеннями, а вiдправником вiдходiв – ТОВ «АВЕ Львів».

4 жовтня на сполох почали бити жителі села Павлюки Ігнатпільської сільської ради Овруцького району: вночі дві 20-тонні вантажівки скинули сміття в їхньому населеному пункті. Серед мотлоху місцеві помітили звернення народного депутата Дмитра Добродомова, адресоване Львівському міському голові Андрію Садовому.

11 жовтня працівники заповідника «Древлянський», що в Народицькому районі, виявили близько 100 тонн відходів, в яких знайшли квитанції зі львівськими реквізитами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ