У львівських підлітків нова розвага – вони катаються на буферах трамваїв. Інколи навіть на дахах електротранспорту. Про це розповіли у «Львівелектротрансі», пише УНН.

«Водії трамваїв дуже часто розповідають історії, коли підлітки катаються на буферах трамваїв. Інколи вони навіть катаються на дахах електротранспорту. Це є дуже небезпечно, адже на відстані 10-15 сантиметрів може бути електрична дуга, тобто на відстані, не торкаючись, можна дістати опік», – розповіли у «Львівелектротрансі».

У міліції попереджають, що такі розваги є дуже небезпечними. «Це не розваги. За останні кілька років у Львові не ставалось летальних випадків чи ДТП, коли підлітки травмувались через таку їзду. Але це не означає, що на такі речі не слід звертати увагу. Потрібно і батькам, і міліціянтам, і працівникам нової поліції говорити з підлітками, студентами, пояснювати їм, до чого може призвести цей їхній потяг до екстриму. У Львові таких екстрималів-«зайців» є чимало, з ними потрібно спілкуватись», – повідомила керівник відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області Світлана Добровольська.

Зазначимо, таке екстремальне хобі у Львові вже перетворюється на своєрідну урбаністичну субкультуру. Зокрема, підлітки, які катаються на буферах та дахах трамваїв, називають себе «зачеперами» чи «трейнсерферами».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ