Аваков
Через «мовний позов» львівського активіста до Авакова тепер у МВС перекладатимуть усі відеовиступи

Через позов львівського активіста Святослава Літинського до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова за порушення мовного законодавства в Міністерстві внутрішніх справ України перекладатимуть всі відеовиступи державною мовою. Про це повідомив прес-секретар МВС Артем Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

«Для того, щоби зняти всі непорозуміння довкола мовного позову Svyatoslav Litynskyy до МВС України. Справді, відео та коментарі на офіційному you-tube каналі відомства розміщуються мовою оригіналу, і я 10 липня дав про це йому таку відповідь. Але надалі, щоб уникнути підстав для подібних позовів, всі «синхрони», тобто відеофрагменти виступів, коментарів, інтерв’ю на офіційному youtube каналі МВС https://www.youtube.com/user/dzgmvs будуть обов’язково супроводжуватись аутентичним перекладом державною мовою», – повідомляє речник МВС.

Тим часом 3 вересня у Львівському окружному адміністративному суді розпочалося слухання справи львівського активіста, освітянина Святослава Літинського, який позивається до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Літинський вимагає від МВС надати йому переклади офіційних коментарів очільника відомства українською.

До слова, це не перший судовий позов львів’янина проти Міністерства внутрішніх справ. Минулого року восени він через суд домігся видачі нового паспорта громадянина України без другої сторінки, що дублюється російською мовою. А раніше Літинський змусив через суд два підприємства у Львові видавати людям касові чеки українською мовою.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ