Максим Грищук
Максим Грищук – львівський прокурор, боєць АТО із так званих «кіборгів»

Генеральний прокурор Віктор Шокін призначив Максима Грищука першим заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ГПУ. Про це повідомили в Управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, конкурсна комісія з відбору кандидатів на адміністративні посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі обрала трьох претендентів на посаду першого заступника керівника цієї прокуратури: Максима Грищука, Олександра Новікова та Володимира Кривенка, і запропонувала їх для відбору керівнику САП Назару Холодницькому.

У п’ятницю, 4 грудня, після проведення консультацій з претендентами на вказану посаду та вивчення їхніх особових справ Холодницький обрав одного із запропонованих комісією кандидатів Грищука та подав його кандидатуру на затвердження генпрокурору. Цього ж дня, 4 грудня, Шокін своїм наказом призначив Грищука першим заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться в повідомленні.

Грищук – львівський прокурор, боєць АТО із так званих кіборгів.

22 вересня генеральний прокурор створив Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру. Згідно із законом, ця прокуратура має здійснювати нагляд за дотриманням законів під час досудового розслідування, яке здійснюється Національним антикорупційним бюро. 30 листопада генпрокурор призначив Холодницького на посаду заступника генпрокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Кандидатура Грищука разом із кандидатурою Холодницького пропонувалася конкурсною комісією на посаду антикорупційного прокурора.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ