Лавров
Лавров давав коментар з приводу замаху на ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького

Керівник Міністерства закордонних справ Росії Сєрґєй Лавров помилково назвав терористичну «Луганську народну республіку» «лаоською». Відео опубліковано на сторінці «Донбас Реалії» у Facebook.

Дипломат давав коментар з приводу замаху на ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького.

Окрім цієї неточності, Лавров, виправившись, припустився ще двох – назвав «Луганську республіку» народно-демократичною замість народної, а в прізвищі її ватажка Ігоря Плотницького зробив наголос на першому складі.

«Я кажу про замах на керівника проголошеної Лаоської… еее… Господи, Луганської народно-демократичної республіки пана ПлОтницького», – сказав він.

Нагадаємо, вранці 6 серпня у Луганську підірвали машину Плотницького. Речник АП з питань АТО Олександр Мотузяник заявив, що українська сторона не причетна до замаху на ватажка «ЛНР».

Плотницького госпіталізували до однієї з лікарень Луганська. У Головному управлінні розвідки Міноборони України заявили, що поранення ватажка терористів, яких він дістав унаслідок замаху, є несумісними з життям.

Водночас, на офіційному сайті Плотницького було розміщено його аудіозвернення, в якому той заявив, що «нічого серйозного не сталося», що він «живий і здоровий».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ