Лавров
Лаврова в аеропорту «Чингісхан» зустрічала почесна варта, а він вийшов з літака в повсякденному одязі

Міністр закордонних справ Росії Сєрґєй Лавров знову опинився в епіцентрі дипломатичного скандалу. Цього разу голова російського зовнішньополітичного відомства образив монголів – він з’явився на офіційний прийом в джинсах, передає видання «The Diplomat».

Згідно з повідомленням, ніхто не очікував, що Лавров наважиться вийти на червоний килим в такому незвичному для дипломата вигляді. Але факт в тому, що глава зовнішньополітичного відомства РФ ступив на землю Монголію саме в джинсах.

Російського міністра в аеропорту «Чингісхан» зустрічала почесна варта, а він вийшов з літака в повсякденному одязі. Варто нагадати, що за правилами, до монгольської Державної резиденції пускають виключно в діловому або національному костюмі.

«Носіння одягу, який можна було би одягти вдома, ремонтуючи сантехніку, є зневагою, неповагою. Словом, це образа. Джинси Лаврова показали його ставлення до монгольського народу», – заявив представник Народної партії Монголії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше головний інтелектуал МЗС РФ Сєргєй Лавров був удостоєний премії Спілки письменників Росії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ