Вибори на Донбасі
Місцеві вибори на Донбасі відбудуться на місяць пізніше – 29 листопада

Місцеві вибори на частині території Донецької області відбудуться 29 листопада – майже на місяць пізніше, ніж в інших областях України, пише 5 канал.

На Донеччині об’єднали 132 населених пункти у шість територіальних громад з центрами у Красному Лимані, Краматорську, Октябрському, Очеретиному, Андріївці та Черкаському. Інформацію про відповідні рішення голови обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського оприлюднили на офіційній сторінці відомства.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня. 14 серпня віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко повідомив, що місцеві вибори відбудуться на Донбасі, але їх проведення у прифронтових містах залежатиме від фактору безпеки. За його словами, можна зрозуміти керівників ЦВА, які не бажають проведення перегонів у низці міст областей.

У свою чергу, заколотники запровадили «особливий режим самоврядування» на території псевдореспубліки «ДНР». Ватажок бандформування Олександр Захарченко також запланував на 18 жовтня проведення «місцевих виборів».

Водночас в ОБСЄ вважають, що проведення виборчих перегонів на Донбасі можливе лише після повного припинення вогню й відведення важкого озброєння.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ