Нік Вуйчич поставив на коліна українських можновладців
Нік Вуйчич поставив на коліна українських можновладців

26 вересня легендарний мотиваційний тренер Нік Вуйчич змусив українських високопосадовців стати на коліна у спільній молитві за Україну – передає ТСН.

Уже вранці Верховна Рада України була заповнена народними депутатами і урядовцями, які зібралися на зустріч із Ніком Вуйчичем – мотиваційним тренером, людиною, яка народилася без рук і ніг і змогла стати відомим на весь світ мільйонером, автором книжок про життя без обмежень.

У цілому послухати Вуйчича у несесійний тиждень зібралося близько півсотні осіб, аби згадати війну на Сході України, поранених бійців і дітей сиріт. Наприкінці заходу Вуйчич запропонував усім присутнім помолитися за кращу долю країни. Звісно, ніхто не відмовився.

Додамо, прилетів до Києва рівно на день, аби поділитися з українцями досвідом життя без перепон. У рамках його візиту йому презентували український проект «Переможці», присвячений пораненим воїнам АТО.

У цілому послухати лекцію легендарного австралійця в столичний «Палац спорту» прийшли тисячі людей. Крім того, Вуйчич особисто зустрівся з героями АТО. Також У зал грандіозного виступу запросили також 11-річну Софію Жиліну, яка разом з мамою змушена була полишити домівку на Донеччині через війну.

Читаємо: Перемога на Паралімпіаді як помста за пандуси?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ