Легендарний мотиваційний тренер поставив на коліна українських нардепів

Нік Вуйчич поставив на коліна українських можновладців
Нік Вуйчич поставив на коліна українських можновладців

26 вересня легендарний мотиваційний тренер Нік Вуйчич змусив українських високопосадовців стати на коліна у спільній молитві за Україну – передає ТСН.

Уже вранці Верховна Рада України була заповнена народними депутатами і урядовцями, які зібралися на зустріч із Ніком Вуйчичем – мотиваційним тренером, людиною, яка народилася без рук і ніг і змогла стати відомим на весь світ мільйонером, автором книжок про життя без обмежень.

У цілому послухати Вуйчича у несесійний тиждень зібралося близько півсотні осіб, аби згадати війну на Сході України, поранених бійців і дітей сиріт. Наприкінці заходу Вуйчич запропонував усім присутнім помолитися за кращу долю країни. Звісно, ніхто не відмовився.

Додамо, прилетів до Києва рівно на день, аби поділитися з українцями досвідом життя без перепон. У рамках його візиту йому презентували український проект «Переможці», присвячений пораненим воїнам АТО.

У цілому послухати лекцію легендарного австралійця в столичний «Палац спорту» прийшли тисячі людей. Крім того, Вуйчич особисто зустрівся з героями АТО. Також У зал грандіозного виступу запросили також 11-річну Софію Жиліну, яка разом з мамою змушена була полишити домівку на Донеччині через війну.

Читаємо: Перемога на Паралімпіаді як помста за пандуси?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ