стадіон «Старт»
Київ забрав стадіон «Старт» у сина Азарова

Київський апеляційний адміністративний суд скасував передачу землі під стадіоном «Старт» ТОВ «Голден Хаус» для будівництва спортивно-оздоровчого та житлово-офісного комплексу. Відповідне рішення було ухвалено 17 грудня, повідомляє прес-служба мера Києва Віталія Кличка.

«Я радий, що суд ухвалив рішення на користь київської громади та зняв напругу в суспільстві. Стадіон «Старт» є символічним об’єктом, який повинен залишатися у власності киян. І ми цього добилися», – сказав Кличко. – Тепер наше завдання – зробити все, щоб уже наступного року стадіон став ключовим осередком спорту в Шевченківському районі».

Нагадаємо, 2010-го року Київрада ухвалила скандальне рішення про передачу землі під стадіоном «Старт» для будівництва там житлово-офісного комплексу. 4 березня 2015 року Київрада VII скликання скасувала це рішення та договір оренди. 4 вересня Окружний адміністративний суд Києва  дозволив ТОВ «Голден Хаус», яку пов’язують з сином екс-прем’єра Миколи Азарова Олексієм, забудувати історичний стадіон «Старт». Після цього Кличко запевнив, що Київрада подаватиме апеляцію на це рішення Окружного адмінсуду.

Довідка: «Старт» – футбольний стадіон у Шевченківському районі Києва, розташований на вулиці Шолуденка, 26-28/4. Був побудований наприкінці 1930-х років як стадіон оборонного заводу № 304. Оскільки завод відносився до оптико-механічної галузі, стадіон отримав назву «Зеніт». Після війни отримав назву «Авангард», а 1981 року його перейменували на «Старт» – на честь однойменної футбольної команди, яка 9 серпня 1942 року зіграла проти німецької команди «Flakelf» у так званому матчі смерті.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ