Ленур Іслямов, координатор громадянської блокади Криму, власник кримськотатарського телеканалу ATR
Ленур Іслямов, координатор громадянської блокади Криму, власник кримськотатарського телеканалу ATR

Білборди «Крим це Україна» — ганьба української влади! Крім піар-компанії, яку влаштовують щороку, нічого не робиться.

За два роки «влада» не сформулювала стратегії щодо повернення Криму! Нічого не зробила для облаштування людей, які вимушено залишають півострів. Не налагодила систему подачі сигналів теле- та радіокомпаній, які вигнані з Криму і працюють у Києві, на Крим.

Не облаштовані пункти пропуску на КП.

Довідку про народження дитини в Криму можете отримати на материку лише через суд!

У паспортні столи Херсонської області автобусами привозять людей для заміни паспортів. Вклейка фотографії у паспорт коштує 700 гривень! Начальники паспортних столів працювали при всіх президентах і роботу свою «добре знають».

Весна, як зазвичай, несподівано приходить. Наших хлопців-заручників у Криму мобілізовують до російської армії! А ми з плакатами «Крим це Україна» ходимо і пишаємося.

Звісно ж, не в Мінстеці справа. Себто не лише в ньому. Справа — у вас самих. У вашій пасивності. Адже нас з вами — 45 мільйонів. Станьте перед дзеркалом і скажіть собі: «Нехай росіяни забирають собі Крим».  Якщо після цих слів ви не зможете на себе дивитися у дзеркало  —  ви наша людина!

Чи готові ви щось робити?

Запишіть собі в щоденний план  одну справу. Однну годину на день — годину Криму. Коли ви це сплануєте, справи знайдуться самі. Якщо не зробили нічого сьогодні, йдіть до дзеркала і вимовляєте ці ганебні слова. У цей день ви подарували Крим ворогові.

Не лягайте спати без однієї справи на день для визволення Криму.

«Перемогу ми наближали, як могли».

K

k1

k2

БЕЗ КОМЕНТАРІВ