Ленур Іслямов, координатор громадянської блокади Криму, власник кримськотатарського телеканалу ATR, віце-президент Світового конгресу кримських татар
Ленур Іслямов, координатор громадянської блокади Криму, власник кримськотатарського телеканалу ATR, віце-президент Світового конгресу кримських татар

Якщо пам’ятаєте, громадське формування «Аскер» доповідало через ЗМІ, що затримало автомобіль, який прямував через КПВВ Каланчак без власника і без довіреності українського зразка.

Bentley, державний номер АК 000400, належав екс-депутату Верховної Ради Криму від Партії регіонів Олександру Мельнику. Кто з Криму, той добре знає цю людину.

Бійці ГФ «Аскер» склали рапорт і передали його в поліцію України, конкретно — поліцейському наряду з Каланчака. Машину поставили на штрафмайданчик, був складений рапорт.

Так ось: у суботу автомобіль дивовижним чином чином зник із штрафмайданчика місцевої поліції.

Каланчак автоЩо вдалося з’ясувати? Начальник поліції Каланчака Андрій Леонідович відпустив авто після втручання місцевого прокурора, якому телефонували з Києва високопоставлені сановники.

Що ми маємо на виході? Якщо навіть плюнути на те, що автомобіль належить колишньому депутату Криму, адептові «русского міра» і просто зраднику. Справа навіть уже не в цьому. Проблема в тому, що держава Україна в особі ДФС легітимізувала анексію! Вона пропустила на материк автомобіль за дорученням, виданим окупантом.

Водночас тисячі людей по той чи інший бік адміністративної межі мучаться отриманням довідок, доручень, фотографій  — або взагалі наявністю в сумці коробочки з цукерками.

В тут — забирай, будь ласка, як у старі добрі часи…

Каланчак авто Мельник

БЕЗ КОМЕНТАРІВ