leshhenko
Також Григоришин пропонує Лещенку щоквартальний бонус в обсязі 100 тис. доларів

Нардеп від «Блоку Петра Порошенка», екс-журналіст «Української правди» Сергій Лещенко, який нещодавно став героєм скандалу через придбання елітної квартири, уклав угоду про медіа-партнерство та політичне лобі з олігархом Костянтином Григоришиним. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власне джерело.

Річний гонорар, запропонований Григоришиним, складає 1,2 млн. доларів, а на забезпечення задіяних ресурсів олігарх виділив 1,5 млн гривень щорічно.

Також Григоришин пропонує Лещенку щоквартальний бонус у обсязі 100 тис. доларів залежно від успіху інтеграції необхідних рішень, а також політико-публічного ефекту їхньої інтеграції.

Щорічний бонус, який залежить від реалізації стратегічних проектів, складає 2,4 млн. доларів США. Також контрактом передбачена «опційна схема мотивації» – від 100 тис. до 1 млн. доларів «залежно від тактичних цілей та задіяних у проектах ресурсів».

До слова, контракт між Григоришиним та Лещенком передбачає можливість дострокового припинення співпраці.

dokument-1-611x843Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 вересня в ЗМІ з’явилась інформація, що народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 кв. м. у новобудові в середмісті Києва вартістю 7,5 мільйонів гривень.

Сам нардеп виправдовується тим, що частину грошей для придбання квартири він заощадив, а частину – позичив.

Ця новина викликала широкий суспільний резонанс. Наразі справою займається НАБУ.

Раніше Лещенка побачили в залі для обслуговування VIP-клієнтів Сбербанку Росії,. Згодом він підтвердив наявність у нього кількох банківських рахунків, але відмовився коментувати, чому не зазначив ці дані у своїй декларації про доходи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ