Народний депутат від «Блоку Порошенка» та екс-журналіст «Української правди» Сергій Лещенко
Народний депутат від «Блоку Порошенка» та екс-журналіст «Української правди» Сергій Лещенко

Нардеп Сергій Лещенко, якого нещодавно побачили в залі для обслуговування VIP-клієнтів Сбербанку Росії, підтвердив наявність у нього кількох банківських рахунків, але відмовився коментувати, чому не зазначив ці дані у своїй декларації про доходи. Про це пише Еспресо.TV.

На запитання, чи є у нього рахунок в Сбербанку Росії, Лещенко відповів: «У мене є рахунки в різних банках, зокрема в цьому».

Але в декларації народного депутата на сайті Верховної Ради за 2015 рік у розділі «Відомості про вклади в банках, цінні папери та інші активи» задекларовані лише цінні папери на 24 тисячі гривень.

Жодні банківські рахунки і суми грошей в них не вказані.

im578xAny-leshenkoВарто зазначити, що зазвичай депутати вказують свої банківські рахунки та в яких саме фінустановах вони їх тримають, а також суми вкладів.

У декларації депутата Лещенка жодних рахунків в банках немає. Тому невідомо, звідки раптово за 2016 рік ці рахунки з’явились у нього.

Коли журналісти намагались з’ясувати у народного обранця, чому він не задекларував свої рахунки, спочатку він сказав, що не може зараз говорити, а потім не відповідав на численні телефонні дзвінки.

Читайте: Знаний «правдоруб» Лещенко отримує гроші в банку окупанта? (фото, відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ