1
12 червня 2016 року в Києві відбувся «Марш рівності»

Так званий Марш рівності у Києві все ж відбувся, причому без серйозних інцидентів. Під час заходу правоохоронці затримали  близько 50 агресивно налаштованих осіб. Про це повідомляє Укрінформ.

Зазначимо, що для захисту цьогорічного маршу влада вжила безпрецедентних заходів безпеки: 6,5 тис. правоохоронців, на територію, визначену для маршу, пропускали через металошукачі та за попередньою реєстрацією та ін.

1
Фото – Українська правда
Фото – УП

«До управлінь столичної поліції доставили близько 50 агресивно налаштованих осіб, які не реагували на зауваження поліції. Правоохоронці встановлять, хто вони, відберуть пояснення та нададуть правову оцінку їхнім діям», – йдеться у повідомленні Нацполіції.

За словами організаторів, це мирна акція на підтримку ідей особистої та суспільної безпеки, прав людини та проти дискримінації. Захід провели в рамках V міжнародного форуму ЛГБТ «Київ-прайд 2016».

Були присутні й противники заходу. Вони прийшли з плакатами «Київ проти параду!». Один з чоловіків намагався вирвати в представника ЛГБТ-спільноти прапор України, оскільки вважав, що той таким чином його ганьбить. Другий чоловік почав суперечку з головою Нацполіції. У нього перевірили документи та відпустили.

5Як повідомляв Інформаційний Акцент, не допустити проведення «Маршу рівності» обіцяли у «Правому секторі» та Добровольчому батальйоні ОУН Миколи Коханівського.

«Якщо коротко, то 12 червня в Києві буде кривава каша. В організаторів ходи ще є час відмовитися від його проведення», – писав на своїй сторінці Facebook прес-секретар «ПС» Артем Скоропадський.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ