Станіслав Краснов у суді
Станіслав Краснов у суді

Лідера громадської організації «Цивільний корпус «Азов-Крим» Станіслава Краснова («Гонту») госпіталізували під час обрання міри запобіжного заходу у Шевченківському районному суді м. Києва. Про це повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент.

Розгляд міри запобіжного заходу Станіславу Краснову відклали на 2 березня. Затриману разом із ним Оксану Шелест відпустили під нічний домашній арешт.

Під час засідання Краснов заявив, що його затримали в магазині на заправці. Після цього його катували в лісі, а згодом в одному з кабінетів Служби безпеки України. Крім того, він зазначив, що в нього струс мозку, болять ребра і розтягнення зв’язок на ногах.

Лікарі, яких викликали до зали суду, рекомендували госпіталізацію: у хлопця струс мозку, необхідно зробити МРТ та інші дослідження стану здоров’я. Після відводу судді «Гонту» госпіталізували.

Оксану Шелест затримали разом із Станіславом Красновим. Вона отримала нічний домашній арешт – з 20 до 6 години ранку, терміном на два місяці.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, одного з лідерів «Азову» разом із його дівчиною Оксаною Шелест затримали вночі 28 лютого та вимагали зізнатися в зберіганні вибухівки та співпраці з ФСБ і ГРУ Російської Федерації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ