Лікар порадила їсти вівсянку, аби знизити рівень холестерину в організмі
Лікар порадила їсти вівсянку, аби знизити рівень холестерину в організмі

Лікар Вікторія Савицька у коментарі ГолосUA пояснила, як можна знизити рівень холестерину, оскільки великий його вміст є найлютішим ворог серця і судин.

Савицька зауважила, що високий рівень холестерину дуже шкідливий для серця і судин. Особливо гостро такі захворювання проявляються в осінньо-зимовий сезон, тому всім, хто страждає від таких недуг і хто схильний погано переносити перепади погоди і перепади тиску, необхідно постійно і чітко контролювати рівень холестерину.

«Холестерин, як відомо, відкладається на внутрішніх стінках артерій, унаслідок чого з’являються атеросклеротичні бляшки. А це – не тільки погане самопочуття, а й реальна небезпека того, що кровопостачання організму може бути блоковано (наслідки малоприємні – атеросклероз, інсульт, інфаркт міокарда)», – наголосила лікар.

Вона також підкреслила, що тим, хто не знає, який у його організмі рівень холестерину, слід обов’язково здати аналіз. У разі високого рівня холестерину медики, як правило, призначають дієти і помірні фізичні навантаження. Добре борються з холестерином всі бобові, цитрусові, морква і звичайна вівсяна каша на воді. Їх щодня потрібно додавати до свого раціону.

«Відмовтеся від фаст-фудів, напівфабрикатів, постарайтеся швидше позбутися від шкідливих звичок. Зведіть до мінімуму смажену їжу, будь-які маринади, солоні і копчені продукти, а від газованих напоїв і магазинних майонезів і зовсім краще відмовитися раз і на все життя», – порадила експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ