brekzit
Наразі є суттєві розбіжності у поглядах на стратегію виходу країни з ЄС між трьома основними «брекзітерами»

Уряд Великої Британії наразі працює над 500 проектами, які мають відношення до виходу королівства з Євросоюзу, водночас, у Лондона досі немає чіткого плану цього процесу, пише The Times.

За даними видання, для забезпечення Brexit потрібно додатково долучити до 30 тисяч цивільних службовців. А відсутність єдиного підходу до процесу виходу Британії з ЄС може призвести до того, що уряду буде потрібно шість місяців, щоби визначити свої пріоритети.

У документі, який опинився у розпорядженні газети, розкритикований стиль управління прем’єр-міністра королівства Терези Мей. Так, автор вказує, що її схильність до «самостійного ухвалення рішень і розробки деталей власноручно», без порад із зацікавленими сторонами, не може тривати довго.

У записці вказується, що окремі підрозділи уряду «підготували свої власні проекти для реалізації виходу Британії з ЄС, в результаті чого вже «зʼявилося понад 500 проектів, які уряд не в змозі охопити».

Наразі є суттєві розбіжності у поглядах на стратегію виходу країни з ЄС між трьома основними «брекзітерами» (Brexiteers): Борисом Джонсоном, Девідом Девісом і Лаямом Фоксом з одного боку, а також канцлером Філіпом Хаммондом та Ґреґом Кларком, міністром у справах бізнесу – з іншого. Ці розбіжності можуть загальмувати процес виходу Британії з ЄС.

Нагадаємо, Високий суд Лондона виніс рішення про те, що прем’єр-міністр Тереза Мей повинна отримати схвалення парламенту для введення в дію 50 статті Лісабонського договору ЄС, механізму, за допомогою якого країна може залишити блок. Уряд одразу ж підтвердив, що оскаржуватиме дане рішення у Верховному суді Британії.

Прем’єр-міністр Тереза Мей погодилася з вимогою, що парламент повинен мати можливість обговорити плани уряду щодо Brexit, але зазначила, що це не повинно стати спробою блокувати цей процес.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ