uk5
За 2015 рік сума інвестицій у Британії впала на третину у порівнянні з показником останніх десяти років

Інвестиції в центральні офіси Лондона впали на 52% у зв’язку з побоюваннями через можливий вихід Великої Британії з Євросоюзу. Крім того, інвестори відклали й купівлю офісних об’єктів у столиці. Про це пише The Financial Times.

«В першому кварталі 2016 року сума інвестицій становила 2,2 млрд. фунтів, що є найнижчим показником протягом більше ніж чотирьох років», – йдеться у повідомленні.

В останньому кварталі 2015 року інвестиції сягнули 4,6 млрд. фунтів. Крім цього, сума інвестицій майже на третину нижча за середньоквартальний показник останніх десяти років.

Видання зазначає, що в умовах зростаючої невизначеності стосовно результатів референдуму іноземні інвестори відклали й купівлю офісних об’єктів у столиці.

Так, інвестиції в комерційну нерухомість Лондона впали на 42% – до 11,7 млрд. фунтів протягом перших трьох місяців 2016 року.

Нагадаємо, раніше Міжнародний валютний фонд попередив, що вихід Британії з ЄС може завдати серйозної шкоди регіональній та світовій економіці.

Читайте: Загроза виходу Британії з ЄС налякала виробників віскі

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у лютому президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та прем’єр-міністр Британії Девід Кемерон нарешті досягли домовленостей щодо подальшого перебування острівної держави у складі Євросоюзу.

Водночас, попри цю домовленість, в червні 2016 року має відбутися референдум про вихід Британії зі складу ЄС. Та ці заходи, на думку Кемерона, дадуть змогу здобути більшість на підтримку членства країни в Євросоюзі.

Читайте: Більшість британців хочуть залишитися в Євросоюзі – опитування

БЕЗ КОМЕНТАРІВ