Бджола
Учені випустили приблизно 500 бджіл із мініатюрними номерами

Чудернацька розвага з’явилась у мешканців Лондона. Вони шукають та фотографують бджіл у рамках експерименту з вивчення секретного життя комах поза вуликом, пише znaj.ua

До цього мешканців столиці Великої Британії закликали біологи з Queen Mary University, які організували кампанію, спрямовану на збереження популяції місцевих бджіл.

Учені випустили в місто приблизно 500 бджіл із мініатюрними номерами. Вони розташовані на спині кожної комахи, розмір мітки – лише 2 міліметри. Позначка захищена від впливу погодних умов.

Керівники проекту сподіваються, що такий незвичайний експеримент допоможе лондонцям побачити, що кожна бджола має унікальні спогади та оригінальні квіткові вподобання, бо вони постійно повертаються у свій улюблений сад.

Цим експериментом науковці не обмежаться. Найближчим часом дослідники планують випустити на волю ще приблизно 500 комах для подальшого вивчення їхнього життя.

Автора найкращої світлини з зображенням пронумерованої бджоли на квітці, а також власника найбільш дружнього до цих комах саду нагородять спеціальними призами.

Читайте: Неймовірна робоча сила: бджоли приносять світовій економіці $150 млрд на рік

БЕЗ КОМЕНТАРІВ