Музей Louis Vuitton
Музей Louis Vuitton

Після кількох тематичних експозицій французький модний будинок Louis Vuitton відкрив свій будинок-музей. Сталося це на історичній батьківщині французької марки – в північному передмісті Парижа Ан`єр-сюр-Сен. Така локація була обрана не випадково. Адже саме там стоїть будинок, який раніше належав родині Віттон, а також майстерні, в яких досі виготовляють ексклюзивні аксесуари та одяг, wonderzine.com.

Куратор музею зауважив, що головна мета виставки – розповісти кожному відвідувачу багаторічну історію модного будинку, але не в звичайному хронологічному порядку, а у вигляді якоїсь картини.

На площі близько 600 квадратних метрів розміщено 400 предметів і документів з архіву модного будинку. Серед експонатів є, приміром, валіза модельєра Поля Пуаре, а також речі з особистої колекції родини Віттон, зокрема пара жіночих туфель на високій платформі, створена у XVII столітті. Крім того, там можна буде побачити речі з колекцій креативних директорів марки – Кіма Джонса і Марка Джейкобса, створені в різний час. Натхненням для оформлення приміщень музею стала головоломка Pateki, створена Ґастоном-Луї Віттоном у 30-ті роки ХХ століття.

Читайте: Корпорація Marvel запустить лінію модного й незвичайного одягу

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ