Ложкін
Ложкін є фігурантом панамських документів

Глава Адміністрації президента України Борис Ложкін хоче залишити крісло на Банковій та піти в інвестиційний бізнес, повідомляє Українська правда з посиланням на джерела.

«Він давно хоче піти, йому все набридло. Просто його ще не відпускають. Тому скоро його тут не буде», – зазначив співрозмовник.

Після відставки Ложкін планує зайнятися інвестиційним бізнесом. Питання лише в тому, коли його відпустить Порошенко та чи відпустить взагалі.

При цьому місце Ложкіна пророкують керуючому партнеру компанії ICU Макару Пасенюку.

Макар Пасенюк
Макар Пасенюк

Його ім’я широкій громадськості стало відомо під час офшорного скандалу в квітні нинішнього року. Тоді фінансовий радник Порошенка заявив, що всі податки з продажу корпорації будуть сплачені до бюджету України, а передача Roshen у «сліпий траст» була завершена на наступний день після скандалу з Panama Papers.

Сам Борис Ложкін також є фігурантом панамських документів. Там він значиться акціонером «Інтегреті інтернешнл холдинг лімітед». Ця компанія брала участь у скандальному продажу холдингу засобів масової інформації Сергію Курченку, близькому до сім’ї Януковича.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ