Лозовий-Ляшко
Ляшко готується до арешту Лозового, а той вже порівнює себе з Савченко

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко не виключає подання Генеральної прокуратури про затримку й арешт нардепа Андрія Лозового. Про це він сказав у ефірі телеканалу 112 Україна.

«За моєю інформацією, не виключено, що завтра може бути подання в парламент на арешт Андрія Лозового», – сказав Ляшко. З його слів, у зоні ризику також депутати від РП Дмитро Линько, Сергій Скуратівський і Сергій Рибалка.

При цьому сам Лозовий зазначив, що можливий його арешт викличе міжнародний резонанс. «Країну залишати я не збираюся, я готовий відсидіти стільки, скільки судилося. Може бути дуже сильний резонанс конкретно з мої арештом, оскільки я є членом ПАРЄ. І мій арешт без голосування у ПАРЄ може бути прецедентом такого арешту після Надії Савченко», – заявив Лозовий.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 вересня Верховна Рада двома голосуваннями зняла недоторканність з народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука та дала дозвіл на його арешт. СБУ провела затримання нардепа.

Перед цим Генеральний прокурор Віктор Шокін показав у залі 4-хвилинне відео, на якому людина, схожа на Мосійчука, отримує хабар, обіцяючи домовитися про видобуток неназваних корисних копалин з екологами та міліцією. Також він говорить, що гроші потрібні партії на вибори. Пізніше прес-служба прокуратури повідомила, що Мосійчук звинувачується за п’ятьма статтями Кримінального кодексу, зокрема, у хабарництві (ч. 4 ст. 368), хуліганстві (ч. 2, 3 ст. 296), погрозі посадовій особі (ч. 1, 2 ст. 350), втручанні в діяльність судових органів (ч. 1 ст. 376) і загрозі судді (ч. 1, 2 ст. 377).

Ляшко заявив, що шокований оприлюдненими в парламенті відео і зазначив, що в разі доведення провини Мосійчук повинен понести відповідальність за законом. Водночас він додав, що бачить політичний підтекст в кримінальному переслідуванні народних депутатів його фракції і не вірить у провину Мосійчука.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 вересня фракція Радикальної партії вийшла із складу парламентської коаліції. Лідер фракції Олег Ляшко заявив, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади, яка, на його переконання, під час голосування за законопроект про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації в першому читанні об’єдналася з «Опозиційним блоком», а також «представниками олігархічних груп».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ