бойовики
У Луганську п’яні окупанти обстріляли підлітків за вигуки «Слава Україні!»

У Луганську в ніч на 15 травня о 23:00 в кварталі «Зарічний» у Луганську двоє співробітників так званої «генеральної прокуратури ЛНР» обстріляли групу підлітків, повідомляє informator.lg. Причиною стало те, що «порушники» вигукували «Слава Україні!».

Очевидці розповіли, що «силовики» причепилися до підлітків, але ті не промовчали, зав’язалася словесна суперечка. Побачивши опір, представники «прокуратури» відкрили вогонь, внаслідок чого кілька підлітків отримали вогнепальні поранення різного ступеня тяжкості. «Згідно з офіційною версією, діти ходили вночі містом й вигукували «Слава Україні!», а працівники «прокуратури» це припинили», – пояснило джерело.

Зазначимо, у Луганську з’явилися синьо-жовті стікери з написом «Хочу додому!». Раніше повідомлялося що окупанти прирівняли виконання гімну України до диверсії, а українське сало – до наркотиків. Нагадаємо, ще 2014 року «екс-комендант» окупованих Ровеньок Луганської області Павло Рєзніков, який займається охороною «кордонів «ЛНР», заявив, що «забороняються до провезення на територію республіки наркотичні та психотропні речовини, зокрема, м’ясні продукти, сало з України».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ