hug
Хуґ заявив, що люди постраждають через економічний колапс, який спричинили чиновники

Є імовірність, що жителі Луганської області по обидва боки лінії розмежування зустрічатимуть свята без електрики та опалення. Про це сказав перший заступник керівника місії ОБСЄ в Україні Александер Хуґ та закликав розв’язувати нагальні людські проблеми на Донбасі, передає Укрінформ.

«Їхні електрика та опалення (жителів Донбасу, – ред.) залежатимуть від тих, хто оплачує ці рахунки. Останні два місяці вони оплачувались Комітетом Червоного Хреста. Якщо не буде нагального втручання компетентних органів, то постачання просто припиниться», – зазначив Хуґ.

Він додав, що люди постраждають через економічний колапс, який спричинили чиновники.

За словами Хуґа, досить часто люди змушені шукати роботу на непідконтрольній Україні частині Донбасу через економічні негаразди.

Як відомо, Луганщина – єдина з областей України, яка від’єднана від єдиних енергетичних систем через перебиті військовими діями магістральні лінії електропередач.

А ТЕС у Щасті – єдине джерело електрики для жителів півночі Луганської області. Станція вже кілька разів припиняла роботу через обстріли бойовиків. У лютому 2015 року окуповані райони Луганщини повністю перейшли на електропостачання з Росії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ