Тука
Тука погрожує відставкою

Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука заявляє, що в разі провалу розслідування розстрілу мобільної групи щодо боротьби з контрабандою подасть у відставку. Про це він розповів в інтерв’ю Zn.Ua.

«Розслідування розстрілу мобільної групи – тест. У разі його провалу владою мені не складе труднощів звільнити крісло», – заявив він. «Я вже неодноразово думав над цим питанням. Погоджуючись на пост, я ставив перед собою певні цілі. За великої кількості розчарувань, все-таки поки бачу світло в кінці тунелю. Найближчі два тижні – вирішальні для мене», – додав він.Тука також зазначив, що раніше «не було політичної волі ламати систему, коли вона тільки формувалася». «Ми дійсно втратили час», – наголосив Тука.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 вересня у Луганській області під Щастям загинули двоє членів зведеної мобільної групи, ще четверо дістали поранення. За словами Георгія Туки, один із загиблих – його особистий друг, якого він попросив залишитися попрацювати в районі Щастя.

Нагадаємо, відомий волонтер, голова громадської організації «Народний Тил» Георгій Тука очолив Луганську область 22 липня 2015 року.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ