Олена Лукаш
Суд арештував Лукаш і призначив заставу

Суд постановив взяти екс-міністра юстиції Олени Лукаш під варту, та дозволив внести за неї заставу. Таке рішення оголосив суддя печерського суду Новак. Таким чином суддя задовольнив клопотання прокуратури про тримання під вартою на 2 місяці, пише Українська правда.

«Застосувати запобіжгий захід у вигляді тримання під вартою, а також у вигляді можливості застави – 5 мільйонів 115 тисяч 600 гривень», – зазначив суддя. Сама ж Лукаш у відповідь на запитання журналістів, чи має вона намір вносити заставу, відповіла: «Особисто я точно не буду її вносити. Але за підтримки моїх друзів і колег я сподіваюся ми вирішимо це питання. Заставу буду вносити не я. Зараз визначаємось». «Я думаю, що народні депутати не залишать нашу давню соратницю у біді», – додав у свою чергу нардеп Шуфрич, який також був присутній на засіданні суду і намагався разом з іншими депутатами взяти Лукаш на поруки.

У свою чергу адвокат Андрій Смирнов заявив, що захист подаватиме апеляцію на рішення суду. «Ми безумовно будемо подавати апеляцію на рішення суду», – сказав він. «До внесення застави її доправлять до ізолятора СБУ», – зазначив адвокат. Як відомо, застава вноситься протягом 5 робочих днів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 5 листопада Служба безпеки України затримала екс-главу Міністерства юстиції України часів президентства Януковича Олену Лукаш.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України 28 лютого 2014 зажадала від МВС і СБУ протягом 10 днів затримати Лукаш за підозрою в розстрілі активістів на Майдані Незалежності в Києві з 18 по 22 лютого. 28 травня 2015 заступник Генерального прокурора України повідомив Лукаш про підозру.

За даними відомства, внесено відомості в ЕРДР про вчинення Лукаш кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 367 (службова недбалість), ч. 2 ст. 361 КК України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку), пов’язаних з припиненням роботи всіх єдиних і державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ