Лукаш
Екс-«регіонали» просять суд дозволити взяти Лукаш на поруки

Захист екс-міністра юстиції Олени Лукаш просить суд дозволити кільком депутатам взяти її на поруки. Про це адвокат екс-міністра заявив під час засідання суду, передає Українська правда.

На засіданні суду присутні:  Юлія Льовочкіна, Юрій Мірошниченко,Нестор Шуфрич, Сергій Ларін, Микола Скорик. Сама ж Лукаш під час свого слова заявила, що не має наміру залишати Україну. «Країну я залишати не збираюся. Я готова зустрічатися з прокурором… Якщо б я хотіла, я б країну залишила дуже давно. Я не збираюся впливати на жодних осіб, бо справа вигадана», – заявила Лукаш.

Крім того, вона заявила, що весь час перебувала в Україні та була готова спілкуватися з прокуратурою. «Я так розчулилась від небажання мене бачити, що запросила їх до мене на обшук. Написала заяву сама: «Приходьте будь ласка до дому, ми самі вам відкриємо, не страждайте так сильно, ми хочемо допомогти слідству», – розповіла вона.

При цьому прокурор наголошує, що Лукаш ігнорувала повістки про допит і не з’являлася на запрошення прокуратури. «Ризик подальшого переховування від органів прокуратури залишається», – наголосив прокурор. Прокуратура також заперечила проти клопотання про взяття на поруки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 5 листопада Служба безпеки України затримала екс-главу Міністерства юстиції України часів президентства Януковича Олену Лукаш.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України 28 лютого 2014 зажадала від МВС і СБУ протягом 10 днів затримати Лукаш за підозрою в розстрілі активістів на Майдані Незалежності в Києві з 18 по 22 лютого. 28 травня 2015 заступник Генерального прокурора України повідомив Лукаш про підозру.

За даними відомства, внесено відомості в ЕРДР про вчинення Лукаш кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 367 (службова недбалість), ч. 2 ст. 361 КК України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку), пов’язаних з припиненням роботи всіх єдиних і державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ