Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Серед політиків з’явилися «бухгалтери», які мріють поділити перемогу у так званій Великій Вітчизняній війні за питомою вагою національностей. На цьому наголосив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає УНН.

За його словами, святкування 70-річчя Перемоги – це момент істини: «У ці дні, озираючись у минуле, ми оцінюємо і сьогодення. Перемога вимагає від нас єдності, згуртованості спадкоємців радянського народу. Але через десятиліття серед нас, керівників і політиків, з’явилися так звані бухгалтери, які мріють поділити Перемогу за питомою вагою національностей. Уже навіть сперечаються, який відсоток у Перемозі російської, української, казахської, грузинської, узбецької крові».

«Це інсинуації, і відповідь на них проста: нацизм знищили не росіяни і білоруси, не українці та грузини, як і не казахи й узбеки. Велику Перемогу подарував нам великий радянський народ», – наголосив він.

Нагадаємо, Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що планує 9 травня взяти участь в параді з нагоди 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Мінську. 7-8 травня Лукашенко планує відвідати Москву.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ