Луценко хоче заблокувати Донбас
Луценко хоче заблокувати Донбас

Керівник парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко запропонував повністю заблокувати окуповану частину Донецької області, повідомляє ZN.UA.

«Президент України вважає, що ракова пухлина підлягає блокаді. Практика голови Луганської військово-цивільної адміністрації пана Москаля, який заборонив будь-яке пересування транспорту з окупованої території, визнана правильною, вона повинна бути поширена і на територію Донецької області», – сказав Луценко з трибуни парламенту.

На його переконання, в першу чергу потрібно зміцнити лінію розмежування і встановити економічну блокаду окупованих територій. «Логіка проста: або РФ виводить терористичні групи і дає можливість Україні встановити контроль над державним кордоном, або ми тимчасово тримаємо блокаду на внутрішній лінії зіткнення», – пояснив Луценко.

Крім того, за його словами, необхідно створити зону пріоритетного економічного розвитку на звільнених територіях, а також у Харківській та Одеській областях. «Середній клас повинен покинути окуповані території, отримати в Україні кредитування для створення робочих місць», – підкреслив Луценко.

Нагадаємо, 12 травня Геннадій Москаль своїм розпорядженням заборонив рух будь-якого транспорту на окуповані території через Луганську область, а також заборонив в’їзд з окупованої території за документами «ДНР» і «ЛНР».

Інформаційний Акцен

БЕЗ КОМЕНТАРІВ