azarov
У заявах екс-прем’єра є ознаки порушення статей про зміну територіального та державного устрою України, каже очільник ГПУ

Наступним, хто отримає повідомлення про підозру в держзраді та посяганні на зміну територіального та державного устрою України, буде екс-прем’єр-міністр України Микола Азаров. Про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає Дзеркало тижня.

«Також можу повідомити, що, проаналізувавши виступ громадянина Азарова на черговому «шабаші» антиукраїнських сил РФ, в його заяві є ознаки порушення відповідних статей 110 і 111… про зміну територіального та державного устрою України, а саме – так звану федералізацію нашої країни. Тому я не виключаю, що найближчим часом з’явиться підозра ще й екс-прем’єр-міністру України громадянину Азарову», – сказав він журналістам біля Святошинського райсуду Києва 28 листопада.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у понеділок Луценко оголосив підозру в держзраді екс-президенту Віктору Януковичу. Представники Військової прокуратури вже вручили документ адвокату колишнього глави держави.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ