Юрій Луценко
Луценко вважає, що Верховна Рада має врахувати в новому Трудовому кодексі заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації

Верховна Рада повинна виконати вимогу восьми країн ЄС і врахувати в новому Трудовому кодексі заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації. Про це журналістам заявив лідер фракції БПП Юрій Луценко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він нагадав, що лист з відповідною вимогою надіслав голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер. За словами Луценка, Україна повинна погодитися на це. «Краще гей-парад на Хрещатику, ніж російські танки в центрі української столиці. Я вважаю, що якщо ми йдемо в Європу, ми повинні визнавати прийняті правила в європейському співтоваристві», – сказав він. Луценко зазначив, що підтримка цієї поправки не означає підтримку способу життя меншин, але він особисто вважає неможливим обмеження їх прав при прийомі на роботу за цією ознакою.

Він додав, що ситуація полягає не лыше в захисті прав ЛГБТ-спільноти. «Деякі винахідливі українці приїжджають у Європу і заявляють, що вони ЛГБТ і що, мовляв, у нашій країні їх права не гарантуються, а, наприклад, у Голландії гарантуються. І на цій підставі вони автоматично отримують притулок. І, звичайно, Голландія каже: ну, змініть законодавство, не давайте можливість таким шахрайським шляхом звинувачувати Україну в незахищеності прав того чи іншого співтовариства», – розповів він.

За словами Луценка, Рада може повернутися до розгляду цього питання, коли буде розуміння, що для його схвалення є більшість. «На жаль, у двох-трьох фракцій є великі сумніви. Фракція «Самопоміч» у повному складі відмовляється голосувати за цей закон, значна частина «Народного фронту» також не готова до цього голосування», – розповів він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 5 листопада Верховна Рада провалила розгляд норми Трудового кодексу щодо заборони трудової дискримінації, яка є обов’язковою умовою для скасування Євросоюзом віз для громадян України.

Читайте: «Безвізовий пакет»: Рада проголосувала за спецконфіскацію майна корупціонерів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ