lutsenko
За словами голови ГПУ, повідомлення про підозру вже надіслано на всі відомі адреси Януковича

Генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив колишньому главі держави Віктору Януковичу підозру в державній зраді та поплічництві Російській Федерації в агресії проти України. Відповідну підозру він озвучив у Святошинському райсуді Києва, де 28 листопада відбувається відеодопит колишнього президента-втікача.

За словами Луценка, зміст підозри оголошується усно, а саме повідомлення вже надіслано на всі відомі адреси Януковича. Підозру також вручили адвокату екс-президента.

«Як генеральний прокурор я звертаюся до Януковича Віктора Федоровича у відповідності до вимог статей 111 і 278 і глави 11 Кримінально-процесуального кодексу і повідомляю, що ви підозрюєтеся у вчиненні державної зради, поплічництві представникам влади Російської Федерації в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, порушенні порядку, встановленого Конституцією України, та веденні агресивної війни», – заявив очільник ГПУ.

Як відомо, 28 листопада відбувається засідання суду, під час якого допитають екс-президента-втікача Віктора Януковича.

25 листопада у Святошинському райсуді Києва вже планували допитати Януковича у режимі відеоконференції як свідка у справі злочинів проти активістів Євромайдану.

Але засідання довелося перенести через недоставлення до суду обвинувачуваних екс-співробітників «Беркуту». Тоді Лук’янівське СІЗО в Києві блокували до сотні активістів руху «Правий сектор» та близько 30 осіб з організації «Вільні люди».  Прес-секретар «ПС» Артем Скоропадський заявив, що в партії побоюються, що суд відпустить обвинувачених з-під варти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ