Луценко
12 травня Верховна Рада проголосувала за призначення Юрія Луценка Генеральним прокурором України

Новоспечений Генеральний прокурор України Юрій Луценко збирається особисто представляти обвинувачення проти Януковича в суді. Про це заявив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Павло Різаненко, повідомляє прес-служба партії БПП-Солідарність.

За його словами, Луценко поставив собі у пріоритет такі справи: «Перше – це засудження Януковича та його оточення, друге – доведення до кінця справ щодо Майдану, повернення і зарахування до бюджету коштів «сім’ї», які сьогодні арештовані, але потрібно процесуально довести це до кінця, щоб вони потрапили до бюджету».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 12 травня Верховна Рада проголосувала за призначення Юрія Луценка Генеральним прокурором України. За відповідну постанову проголосували 264 нардепа.

Того ж дня парламент ухвалил закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності Генеральної прокуратури України. За це проголосували 258 народних депутатів. Не минуло й кількох годин, як Президент України Петро Порошенко  підписав ухвалений парламентом закон.

Варто зазначити, що зміни до закону про прокуратуру, які надали право Юрію Луценку  бути призначеним Генеральним прокурором, 12 травня були оприлюднені у спеціальному випуску «Голосу України».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ